Anka Villa ile Standartlı Yüksek Prefabrik Ev

Ülkemizde birçok prefabrik yapı yapmış olduğumuz şehirlerarasında Ankara en başta gelmektedir. Merkezimizin Ankara’da konumlanmasına ve Ankara Prefabrik Ev popüler bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Tüm Türkiye’de yapımlarını gerçekleştirdiğimiz prefabrik evlere Anka villa sayesinde çelik villa sahibi olmak artık çok kolay.

Prefabrik Ev Fiyatları bölgelerin iklim şartlarına göre malzeme yapısı değişir ise fiyatlar değişebilmektedir Ortalama bir Prefabrik Ev Fiyatları, sizlere aşağıdaki yapıda verebilmekteyiz.2024 Prefabrik Ev Fiyatları boyutlara, istenilen özelliklere, seçilen modellere göre değişmektedir.

Prefabrik Evler betonarme evlere göre ısı yalıtımları kat ve kat üstündür. Dış cephe kaplamalarında bulunan 12mm Fibercement, Duvar aralarında bulunan 10 cm mineral yün sayesinde hem çevreci bir ısı yalıtımı sayesinde prefabrik yapılar mevsim şartlarına uygun bir hale gelmektedir.

Prefabrik evlerin yapım süresi betonarme evlerden çok daha kısadır. Bu sebepten dolayı işçilik maliyeti daha uygun olur. Ortalama tek katlı prefabrik bir ev 30 gün gibi bir sürede teslim edilir.

Prefabrik Ev Fiyatlarına Neler Dahil Olmaktadır ?

Prefabrik Ev satın almanız durumunda prefabrik evinizin yapı projesini mimarlarımız tarafından sizlerle beraber istekleriniz doğrultusunda oluşturularak sizlerin istemiş olduğu özelliklerde bir yapı elde etmeyi amaçlamaktayız. Bir Ankara Prefabrik Ev sahibi olmak için yapınızın şartlarına uygun arazinizde belediye izinleri alınarak hemen inşaat aşamalarına başlayabilmekteyiz.

Bir prefabrik ev satın almanız durumunda prefabrik ev fiyatlarına , Çelik Konstrüksiyon Duvar panelleri, Dış Cephe Ekipmanları, Prefabrik Ev Çatı Elemanları, İzolasyon Malzemeleri, Elektrik su tesisatları , Zemin Kaplamalar(ıslak-kuru) , İç ve Dış Cephe Boya, PVC Pencerelerin takılması ,Mutfak Dolabı, Banyo Vitrefiye malzemeleri ve Prefabrik Montajı gibi hizmetlerin hepsi Prefabrik Ev fiyatına dahil olmaktadır.

Prefabrik evlerin yapılışlarında fiyat farklı olabilecek durumlar olabilmektedir bunlar en başlıca olanı prefabrik evinizin Tek Katlı Prefabrik Ev olması maliyetlerinizi düşürecektir, eğer ki Çift Katlı Prefabrik Ev yaptırmak istediğiniz küçük bir oranla prefabrik ev maliyetiniz artabilmektedir. Hayallerinizdeki eve en kısa sürede Anka Villa Kalitesiyle hızlı üretim ve montaj avantajları ile kavuşmaktasınız.

Yaşama Değer Katan Prefabrik Evler

Prefabrik ev araştırmalarınızı yaparken kullanılan malzeme özelliklerini çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Anka Villa her zaman kaliteli malzeme ve uzman ekip standartlarına sadık kalarak evler üretmektedir. En Ucuz Prefabrik Ev, araştırması yapmak yerine kaliteli malzeme ve firmanın deneyimini göz önünde bulundurarak araştırma yapmanız uzun yıllar yaşayacağınız bir alan için çok önemli bir detaydır.

Prefabrik Ev Modelleri konusunda firmamız en geniş model ağına sahiptir bu modeller siz müşterlerimizin isteklerine göre oluşturulmuş hazır modellerdir fakat bu modeller sizlerin isteklerine göre yapılandırılabilmektedir veya hayalinizdeki bir evin sıfırdan mimari çizimleri yapılarak sizlere üretimleri sağlanabilmektedir.


Prefabrik Ev Tercihleri Artmakta

Son dönemde Prefabrik Evlere olan talepler artmaktadır. Bunların başlıca sebepleri arasında sıkıcı şehir hayatı ve çarpık kentleşmenin vermiş olduğu bazı zorlu şartları geride bırakarak aileniz ile huzurlu bir yaşam sürdürmek ve yaşam kalitenizi arttırmak amacıyla Prefabrik Evler uzun bir süredir popüler yapılar arasında yer almaktadır.

Betonarme yapılara göre prefabrik evlerin kendi isteklerinize göre planlaması daha kolaydır. İnşaat aşaması bittikten sonra’da bu yapıların kendinize göre değişiklikler yapılması oldukça yapılabilir şeyler arasındadır, yıllar sonra evinize bir oda daha ekleyebilir veya bir garajınız yoksa bir garaj ekleyebilirsiniz bu gibi modüler yapılar olması nedeniyle Prefabrik Ev betonarme evlere göre daha modüler yapılar olmaktadır.

Sizde bir prefabrik ev sahibi olabilmek ve güncel ev fiyatlarımıza erişebilmek için iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşmalısınız. Sizleri aramamızı isterseniz bilgilerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimize göndererek geri bildirim talebinde bulunabilirsiniz.