Çelik Ev Fiyatları

Çelik evler, son zamanlarda oldukça tercih edilen, uygun fiyat aralıklarıyla, taşıma koşulları ile ön plana çıkan çelik evlere yüksek oranda dikkat çekmeye başlanmıştır. Uygun fiyat aralıklarına sahip olan çelik evler doğrultusunda şirketimiz ankara çelik ev fiyatları doğrultusunda müşterilerinin talepleri ve istekleri doğrultusunda ekonomik çelik ev hizmeti vermektedir. Betonarme yapılara kıyasla bireylere daha fazla avantaj sağlayan çelik evler, kolay taşınabilme, çevre dostu vb. nitelikleriyle her bireyin arzu ettiği yapılar arasında bulunmayı başarmıştır.

Ankara Çelik Ev Modelleri

Çelik evler bireylere kusursuz bir konfor ve estetik sunmayı başaran yapılar olarak bilinmektedir. Çelik yapılar, mimar ve mühendisler denetiminde gerçekleştirilen tasarımlarıyla konforu, estetiği ve yapı güvenliğini bir arada veren evler olarak tanımı yapılabilmektedir Çelik ev üretimi, dönüşümlü ürün kullanımıyla tanınan, yüksek yalıtımıyla da güç tasarrufunu bünyesinde barındırmaktadır. Bu yapılar betonarme yapılara oranla üretimi daha hızlı ve teslim süreci çok daha kısa sürede yapılarak bireylere daha ekonomik avantajlar vermektedir. Çelik evler ses, ısı ve su yalıtımı kapsamında betonarme yapılara oranla çok daha güçlü yalıtım özelliğine sahiptir.

Son zamanlarda hızla gelişen nüfusla birlikte artan betonarme yapılardan kaynaklı olarak çelik evlere ilgi ve alaka oldukça artış göstermektedir. Bu artışın nedeni ise bireylere özellikleriyle ve modelleriyle avantajlar sağlamasındandır. Ankara çelik ev modelleri özellikleri kapsamında bu yapılar sökülüp başka yere götürülebilir özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Ek olarak deprem bölgelerinde betonarme evlere oranla çok daha dayanıklıdır. Bundan dolayı dayanıklı, güvenli yaşam sahalarının tercih edilmesinde en ekonomik evler arasında çelik evler yer almaktadır. Teknik nitelikleri ile yaşam standardını yükselten Ankara çelik evler, yalnızca gündelik yaşam için değil aynı zamanda okul, villalar, depolar için de tercih edilme nedeni olabilmektedir. Betonarme yapılara kıyasla çelik ev modelleri beş kat daha fazla hafif, senelerce güvenle kullanılabilen, çatlamayan ve böceklenme gibi problemlere yol açmayan, yüksek sıcaklık ve ses yalıtımı ile enerjiden tasarruf sağlayarak her yaşam tarzına uygundur.

Çelik Evlerin Avantajları Nelerdir?

  • Ses, ısı ve su yalıtımı sağlayarak kişilere konforlu bir ortam oluşturmaktadır.
  • Ön üretimi fabrikada yapılarak hızlı üretim sağlanmaktadır.
  • Esnekliği ve hafiflik özellikleriyle depremlere karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Çevre dostu yapılar olarak bilinmektedir.
  • Uygun fiyat aralıklarına sahip olmasından dolayı ekonomiktir.
  • Geri dönüşümü en fazla olan yapı malzemelerinden yapılmaktadır.